Maj 2017

Ćwiczenia RENEGADE!

Na 6-8 czerwca 2017 r. w województwie kujawsko – pomorskim zaplanowano ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza. Szczegóły tutaj.

Święto Województwa 2017 r.

Obchody Święta Województwa otworzą sobotnie i niedzielne (3-4 czerwca) imprezy dla mieszkańców w Toruniu, Włocławku, Bydgoszczy i Inowrocławiu. W sobotę (3 czerwca) na toruńskim Bulwarze Filadelfijskim zaplanowano kolejną edycję pikniku ekologicznego „Śniadanie na trawie”, koncert piosenek Wojciecha Młynarskiego oraz występ Julii Marcell. Tego samego dnia na włocławskim bulwarach odbędzie się wypełniony atrakcjami festyn rodzinny połączony z koncertem Czesław Śpiewa oraz pokazem fajerwerków. W niedzielę (4 czerwca) kolejna edycja rodzinnego festynu „Bajkowa Bydgoszcz” na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej oraz festyn i koncert  Hanny Śleszyńskiej w inowrocławskim Parku Solankowym. Szczegóły tutaj.

Dzień Matki

Z okazji Waszego święta szanowne Mamy chcielibyśmy złożyć Wam najlepsze życzenia. Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla dzieci trudy i starania składamy Wam dzisiaj podziękowania. Czytaj więcej